Yardım protokolü imzalandı
Haber
01 Haziran 2021 - Salı 14:52
 
Yardım protokolü imzalandı
Seydişehir Belediye Başkanlığı ve Muhtarlar Derneği arasında yardıma muhtaç ailelere ve okuyan öğrencilere nakdi ve ayni yardım yapılması amacı ile protokol imzalandı.
GÜNDEM Haberi
Yardım protokolü imzalandı

Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Mahalle Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Levent Karaaslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Uyanık arasında imzalanan protokol gereği nakdi ve ayni yardımlar Seydişehirli ve Seydişehir dışında yaşayan yardıma muhtaç ailelere ve öğrencilere yapılacak.

 

Görevlendirilen komisyonun Seydişehir ve Seydişehir dışında yaşayan yardıma muhtaç aileler ve öğrencilerin tespit etme noktasında çalışmalarına başlayacağını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “Muhtarlar derneğimizle birlikte imzaladığımız protokol gereği oluşturacağımız komisyon yardıma muhtaç ailelilerimizi ve öğrencilerimizi belirleyerek kriterlerini bizlere bildirecek. Bizlerde bu kişilerin yardıma uygunluğunu inceleyerek kamu kurum ve kuruluşları, özel kurumlar ve kişilerden derneğimize yapılan yardım ve bağışlardan belirlenen oranda kendilerine gerekli yardımda bulunacağız” ifadelerini kullandı.

 

Seydişehir’e hizmet noktasında her geçen gün çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini kaydeden Başkan Tutal; “Sosyal sorumluluk projelerimizle de yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanında olduk. Muhtarlar Derneğimiz ile yaptığımız protokol gereği ihtiyaç sahibi ailelerimiz ve öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yardım, protokolü, imzalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı