Kaymakam Deniz Pişkin’den gazetemize ziyaret
Haber
18 Ekim 2021 - Pazartesi 23:03
 
Kaymakam Deniz Pişkin’den gazetemize ziyaret
Seydişehir İlçe Kaymakam Deniz Pişkin, Seydişehir’in Sesi Gazetesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Kaymakam Deniz Pişkin’den gazetemize ziyaret

Seydişehir İlçe Kaymakam Deniz Pişkin, Seydişehir’in Sesi Gazetesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Geçtiğimiz ağustos ayında yayınlanan kararname ile Seydişehir Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Deniz Pişkin gazetemizi ziyaret etti. Seydişehir’in Sesi Gazetesi ofisinde gerçekleşen ziyarette Kaymakam Deniz Pişkin’i gazetemiz imtiyaz sahibi Mevlüt Mızrak ağırladı.

 

Yerel gazetelerin kamu ve devlet arasında önemli bir köprü olduğunu ifade eden Kaymakam Pişkin, “Basın kuruşları bizlere yapıcı olarak hatırlatmalar yapar; bizlerde idareciler olarak halkımızın menfaatleri noktasında gereken neyse onu yerine getiririz. İlçemizin kalkınması ve menfaatleri noktasında gayret gösteren, emek harcayan tüm basın çalışanlarımıza sizin şahsınızda teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu tür ziyaretlerine devam edeceğini kaydeden Kaymakam Deniz Pişkin, “Bu ziyaretler vatandaşlarımızla iletişimimizi daha da güçlendirirken, aynı zamanda ilçemizin sorunları ve çözüm önerileri noktasında da fikir alışverişinde bulunmamıza katkı sağlıyor” diye konuştu.

 

Seydişehir’in eksiklikleri ve sorunlarını takip ettiklerini ve gazete sayfalarına taşıdıklarını kaydeden gazetemiz imtiyaz sahibi Mevlüt Mızrak da, “Kuruluşundan bugüne tarafsızlık çizgimizden taviz vermeden, ilçemizin menfaatleri noktasında yayın hayatımızı sürdürüyoruz. İlçemizin sorunlarını yansıtarak, bu sorunların çözülmesi ile ilgili basın olarak üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Bu süreçte bize desek olan, şehrimizin kalkınması ve sorunlarının çözümü noktasında katkı sunan tüm kamu kurum ve kuruluşları ile yöneticilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Deniz, Pişkin’den, gazetemize, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı