Saadet Partisi’nden ‘Bir dileğim var!’ kampanyası
Haber
19 Nisan 2021 - Pazartesi 12:59
 
Saadet Partisi’nden ‘Bir dileğim var!’ kampanyası
Saadet Partisi Seydişehir İlçe Başkanlığı sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, "Bir dileğim var!" adlı sorun ve dilek takip kampanyası başlatıldı.
SİYASET Haberi
Saadet Partisi’nden ‘Bir dileğim var!’ kampanyası

Paylaşımda yer alan afişte ''Soru ve sorunlarınızı bize iletin sesiniz olalım" sloganına ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun açıkladığı Geçim İttifakı Kampanyasının logosuna yer verildi.

İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada, "Pandemi nedeniyle insanımız ile yüz yüze buluşma ve konuşma imkanımız azaldı. Özellikle içerisinde bulunduğumuz günlerde vakaların yüksek bir seyirde artışının devam etmesi nedeniyle vatandaşlarımızın sorunlarından ve düşüncelerinden dijital bir form ile haberdar olmak istiyoruz. Form aracılığıyla ulaşan bilgiler üzerine politika geliştirmek ve vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmek istiyoruz. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizi sorunlarını, dileklerini paylaşabilecekleri dijital dilek formumuzu doldurmaya davet ediyoruz. Formumuza Saadet Partisi Seydişehir İlçe Başkanlığımızın Facebook, İnstagram, Twitter hesaplarından ulaşabilirsiniz. " ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Saadet, Partisi’nden, ‘Bir, dileğim, var!’, kampanyası,
Yorumlar
Haber Yazılımı